ابزار هدایت به بالای صفحه

X
تبلیغات
زولا
سخنان شهید: جانبازان جهاد اصغر و جهاد اکبر را در 8 سال دفاع مقدس انجام دادند | جانبازان با حضور در جبهه‌های جنگ هشت سال دفاع مقدس، جهاد اصغر و در مبارزه با نفس، جهاد اکبر را انجام دادند. | جانبازان شهیدان زنده‌ای هستند که با اطاعت از خداوند متعال و ولایت‌فقیه، در راه اسلام از مال و جانشان گذشتند. |جانبازان کسانی هستند که با نفس خود مبارزه کردند و از همه چیز خود در راه مبارزه حق علیه باطل گذشتند. |جانبازان به معنای واقعی برای تمام اقشار جامعه ما الگو و اسوه هستند چراکه در مسیر الهی قدم برداشته و به آنچه خدا راضی بوده، عمل کردند. |جوانان و مردم جامعه ما باید رشادت‌ها و ایثارگری‌ها، شجاعت‌ها و از خودگذشتگی‌های جانبازان عزیز را الگو قرار دهند تا به تکامل برسند. |جانبازان هم جهاد اصغر انجام دادند و در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و هم جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس انجام دادند لذا ما باید جانبازان عزیز را که بهترین الگو بعد از شهدا و شهدای زنده هستند، به عنوان اسوه خود از آنها پیروی کنیم. |جوانان ما باید بیشتر با شهدا، زندگی‌نامه، شجاعت‌ها، شهامت‌ها، ایثارگری‌ها، اخلاص، تقوا، از خودگذشتگی شهدا و پیروی از ولایت‌فقیه و رهبری، آشنایی پیدا کنند چرا که ما در قبال خون شهدا وظیفه داریم و باید نسل جوان و نوجوان ما در این مسیر حرکت کنند. |حرکت در مسیر شهدا یعنی پیروی از دستورات الهی و حرکت در مسیر موفقیت و سلامت است. |هر انسانی دارای دو بعد الهی و مادی است، بعد الهی اطاعت از خدای متعال است که اگر انسانی به این بعد توجه نکند، پیرو شیطان است و درمان این بیماری استفاده از رهنمودهای صالحین و علما که در راس آنها ولایت‌فقیه است، بوده و بعد مادی که همانا اعضا و جوارح انسان هست که سلامت آن با ورزش‌کردن حاصل می‌شود. |جوانان ما باید به سلامت جسم و روح‌شان توجه کنند زیرا بدن و روح سالم، انسان را برای رشد و تعالی در مسیر الهی آماده می‌کند|خداحافظ فرمانده! خداحافظ برادر خستگی ناپذیر و مرد روزهای سخت انقلاب. |تو به یقین خستگی را خسته کردی! تو رفتی و یاد تو و آن کلام دلنشینت مرهمیست بر داغ دلمان و سندیست برای ما که همواره برای ولایت باید سوخت تا ولایت تنها نماند.خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار. |

بسم رب الشهدا و الصدیقین

اینجا سرزمین واژه های وارونه است؛جایی که گنج،جنگ می شود،درمان،نامرد می شود،قهقهه،هق هق می شوداما درد همان درد است.

صحبت از شهدا،صحبت از عشق و عاشقی است که قلم در ترسیمش در هم می شکند.شهدا از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب فأدخلی فی عبادی فأدخلی جنّتی پروردگارند.

ما در قبال خون پاک شهیدان دو وظیفه مهم و سنگین برعهده داریم:1-زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن رادمردان که وظیفه ای بس وجدانی،اخلاقی، عاطفی، اسلامی، ملّی و انسانی است.2-احترام به شهدا و تقویت روحیه شهادت طلبی در وجود خویش و در جامعه و انتقال این روحیه به نسل جوان.
http://rasanews.ir/Images/News/Larg_Pic/16-7-1392/IMAGE635168431323906250.jpg

یکی از میانبرترین راه ها در عرصه پاکی و تهذیب نفس،تحصیل روحیه شهادت طلبی است به گونه ای که انسان خود را سرباز عاشق و فدایی امام زمان بداند و آماده هر گونه جان فشانی در رکاب امام خویش باشد.روحیه شهادت طلبی کیمیاست،کیمیایی که از هزاران درد بی درمان روحی و اخلاقی به یکباره نجاتمان می دهد؛چنین روحیه ای قطره ناچیز وجود ما را به مقام معیّت و همراهی با امام زمانمان می رساند.

سردار شهید حاج حبیب لک زائی در تمامی عرصه های دینی،فرهنگی،مذهبی فعالیت می کرد و جان خویش را برای اقامه فرهنگ ناب محمّدی تا آخرین نفس به عرصه ظهور گذاشت.روحش شاد،یادش گرامی باد.

جهت شادی روح پر فتوح سردار سرتیپ پاسدار؛جانباز هشت سال دفاع مقدس ، یکی از بازوان و پایه های فرهنگی کشور الفاتحه اخلاص مع الصلوات

اللهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم و فرجنا بظهورهم 

تاریخ درج: 25 آذر 1391 , چاپ , دیدگاه ها
استفاده از محتوا و مقالات وب سایت همیشه و همه جا حتی بدون منبع و کسب اجازه از ما مجاز است و هیچ منع قانونی و اخلاقی ندارد.
.
بالای صفحه
طراحی و توسعه : Lakzaei.ir