ابزار هدایت به بالای صفحه

X
تبلیغات
زولا
سخنان شهید: جانبازان جهاد اصغر و جهاد اکبر را در 8 سال دفاع مقدس انجام دادند | جانبازان با حضور در جبهه‌های جنگ هشت سال دفاع مقدس، جهاد اصغر و در مبارزه با نفس، جهاد اکبر را انجام دادند. | جانبازان شهیدان زنده‌ای هستند که با اطاعت از خداوند متعال و ولایت‌فقیه، در راه اسلام از مال و جانشان گذشتند. |جانبازان کسانی هستند که با نفس خود مبارزه کردند و از همه چیز خود در راه مبارزه حق علیه باطل گذشتند. |جانبازان به معنای واقعی برای تمام اقشار جامعه ما الگو و اسوه هستند چراکه در مسیر الهی قدم برداشته و به آنچه خدا راضی بوده، عمل کردند. |جوانان و مردم جامعه ما باید رشادت‌ها و ایثارگری‌ها، شجاعت‌ها و از خودگذشتگی‌های جانبازان عزیز را الگو قرار دهند تا به تکامل برسند. |جانبازان هم جهاد اصغر انجام دادند و در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و هم جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس انجام دادند لذا ما باید جانبازان عزیز را که بهترین الگو بعد از شهدا و شهدای زنده هستند، به عنوان اسوه خود از آنها پیروی کنیم. |جوانان ما باید بیشتر با شهدا، زندگی‌نامه، شجاعت‌ها، شهامت‌ها، ایثارگری‌ها، اخلاص، تقوا، از خودگذشتگی شهدا و پیروی از ولایت‌فقیه و رهبری، آشنایی پیدا کنند چرا که ما در قبال خون شهدا وظیفه داریم و باید نسل جوان و نوجوان ما در این مسیر حرکت کنند. |حرکت در مسیر شهدا یعنی پیروی از دستورات الهی و حرکت در مسیر موفقیت و سلامت است. |هر انسانی دارای دو بعد الهی و مادی است، بعد الهی اطاعت از خدای متعال است که اگر انسانی به این بعد توجه نکند، پیرو شیطان است و درمان این بیماری استفاده از رهنمودهای صالحین و علما که در راس آنها ولایت‌فقیه است، بوده و بعد مادی که همانا اعضا و جوارح انسان هست که سلامت آن با ورزش‌کردن حاصل می‌شود. |جوانان ما باید به سلامت جسم و روح‌شان توجه کنند زیرا بدن و روح سالم، انسان را برای رشد و تعالی در مسیر الهی آماده می‌کند|خداحافظ فرمانده! خداحافظ برادر خستگی ناپذیر و مرد روزهای سخت انقلاب. |تو به یقین خستگی را خسته کردی! تو رفتی و یاد تو و آن کلام دلنشینت مرهمیست بر داغ دلمان و سندیست برای ما که همواره برای ولایت باید سوخت تا ولایت تنها نماند.خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار. |

دفتر چهارم کتاب "حبیب دلها" با موضوع جهاد و ایثارگری سردار شهید حاج حبیب لک زایی به همت موسسه فرهنگی هنری عرشیان کویر تاسوکی و به کوشش رضا لک‌زایی تهیه شده و توسط "انتشارات مؤسسه فرهنگی ابناء الرسول(ص)" منتشر شد.

این کتاب به معرفی بخش های دیگری از ایثارگری ها و فعالیت های سردار شهید حاج حبیب لک زایی، جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، می پردازد. دفتر چهارم حبیب دلها دارای چهار فصل و مطالب متنوعی است؛ از جمله:سبک و سیاق مؤمنانه سرداربه قلم آیت الله سلیمانی و مطالبی درباره عملکردها و خصوصیات اخلاقی و رفتاری این شهید سرافراز و گفتگوهای مختلفی با همکاران و همرزمان وی ، از جمله سردار باغبانی و حاج یوسف کیخا و اشعاری از شعرای استان از جله آقای صباغ زاده درباره ی این شهید والامقام . همچنین این کتاب داری سه پیوست با عناوین :در تسلای داغ حبیب و فراخوان همایش حبیب دلها و حبیب در قاب خاطره‌ها (آلبوم تصاویر) می باشد . لازم به ذکر است در این کتاب به منظور پاسداشت دیگر شهدای استان سیستان و بلوچستان مطالب متنوعی درباره زندگی شهیده سیده مطهره نارویی و شهید رمضان؛ حسینعلی پیغان برادر شهید حجت الاسلام و المسلمین نعمت الله پیغان آمده است. مراسم رونمایی از دفتر چهارم ، به زودی ، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان زاهدان برگزار خواهد شد. تاریخ و زمان مراسم، به محض تعیین، اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است دفتر اول این کتاب در آبان 1391 و همزمان با اربعین سردار، دفتر دوم در اسفندماه 1391 و همزمان با سالگرد شهدای فاجعه تروریستی تاسوکی، و دفتر سوم آن درخرداد 1392، همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر منتشر و در اختیار عاشقان فرهنگ جهاد و شهادت گذاشته شده بود.

علاقمندان برای خرید این کتاب با شماره ی 09109616152 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ درج: 12 مهر 1392 , چاپ , دیدگاه ها
استفاده از محتوا و مقالات وب سایت همیشه و همه جا حتی بدون منبع و کسب اجازه از ما مجاز است و هیچ منع قانونی و اخلاقی ندارد.
.
بالای صفحه
طراحی و توسعه : Lakzaei.ir